GRUPA 7A

Zajęcia matematyczne klasa 7 dla ucznia o średnim i wysokim potencjale. GRUPA 7A.

W jaki sposób prowadzone są zajęcia?

Pierwsza jednostka lekcyjna w tygodniu służy nadrobieniu i poszerzeniu wiadomości z lekcji. Druga jednostka lekcyjna jest zarezerwowana na rozwiązywanie testów, zadań otwartych oraz na prezentację zadań konkursowych – trudnych.

Kiedy są zajęcia?

Zajęcia zaczynają się od 09.09.2019 i kończą się 13.06.2020.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia mogą być prowadzone w różnych lokalizacjach w zależności od ilości zebranych osób. Zobacz wszystkie nasze aktualne lokalizacje w zakładce kontakt.

Ile trwają zajęcia?

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 50 minut.

Dla kogo jest GRUPA 7A?

Systematyczne zajęcia skierowane są do uczniów bardziej zaangażowanych, pracowitych i ambitnych, którzy w chwili obecnej nie muszą być geniuszami, lecz bardzo zależy im na matematyce. Zamierzają kontynuować w szkole średniej naukę matematyki na poziomie rozszerzonym. Zazwyczaj są to uczniowie z oceną co najmniej 4 na koniec poprzedniego roku szkolnego.

Co jeśli uczeń miał oceną 3 na koniec roku szkolnego?

Ocena z jednej szkoły nie jest równa ocenie z drugiej szkoły – tak uczy nasze doświadczenie. Zdarza się, że uczeń trójkowy może więcej umieć, niż inny uczeń z oceną 4. Zwyczajnie ten drugi ma surowszego nauczyciela, który ocenia obiektywnie lub trochę zaniża oceny chcąc nakłonić do większego wysiłku. Czy to dobrze??? Sądzę, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Po indywidualnej rozmowie lub teście jest możliwe, aby uczeń trójkowy uczestniczył do Grupy 7A.